Kadra

  • Krzysztof Kolczyński

    Prezes Fundacji Edukacyjnej „Varsovia”
  • Małgorzata Urbańska
    Dyrektor Szkoły
  • Maja Krywko - Marek
    Koordynator
    ds. organizacyjnych szkoły
    Wychowawca klas 1C i 4D,
    język niemiecki
  • Izabela Laskowska
    Wychowawca klasy 0A,
    geografia
  • Katarzyna Iwaniec
    Wychowawca klasy 1A
  • Marta Szostek
    Wychowawca kasy 1B,
    zajęcia teatralne
  • Justyna Gorczyńska
    Wychowawca klasy 2A
  • Kamila Pawlik - Kornak
    Wychowawca klasy 3B,
    muzyka
  • Jagoda Kazimierczak
    Wychowawca klasy 3C,
    reedukacja
  • Katarzyna Skibińska
    Wychowawca klasy 2B
  • Ewa Bojanek
    Wychowawca klasy 3A,
    zajęcia teatralne
  • Paulina Piątek
    Wychowawca klasy 3D
  • Monika Szymańska
    Wychowawca klasy 4A,
    zajęcia komputerowe, informatyka
  • Monika Alexandrowicz
    Wychowawca klasy 4B,
    język angielski
  • Aleksandra Wasilewska
    Wychowawca klasy 4C,
    przyroda
  • Daniel Szkałuba
    Wychowawca klasy 5A,
    wychowanie fizyczne, pływanie
  • Adrian Smalec
    Wychowawca klasy 5B,
    język polski
  • Anna Kurman
    Wychowawca klasy 5C,
    język angielski
  • Karolina Szumiec
    Wychowawca klasy 5D,
    język angielski
  • Karolina Urbańska - Cieślak
    Wychowawca klasy 6A,
    psycholog
  • Marzena Pepłowska
    Język angielski
  • Natalia Orzeszek
    Język angielski
  • Piotr Orzeszek
    Język angielski
  • Joanna Śmigielska
    Język polski
  • Joanna Hanusiak
    Język polski
  • Angie Potrzebowska
    Język angielski
  • Małgorzata Badache
    Język hiszpański
  • Ewa Piłka
    Język francuski
  • Milena Nowakowska
    Język niemiecki
  • Klaudia Jaworska
    Matematyka
  • Jacek Gazda
    Matematyka
  • Piotr Marczak
    Technika, pływanie
  • Adam Pielaszek
    Historia
  • Irmina Dubaniowska - Kutek
    ArtTerapia, plastyka
  • Agnieszka Tomala
    Muzyka
  • Justyna Rozwadowska
    Plastyka
  • Iwona Ładnowska
    Wychowanie fizyczne, pływanie
  • Magdalena Bielicka
    Wychowanie fizyczne
  • Michał Benisz
    Wychowanie fizyczne, pływanie
  • Celina Balon
    Zajęcia taneczne
  • Monika Klinicka
    Religia
  • Sylwia Gibaszek
    Etyka
  • Teresa Malepsza
    Reedukacja, metodyk
  • Dorota Archicińska
    Logopeda
  • Ewa Kozicka
    Logopeda
  • Sandra Pazio - Sowińska
    Urlop macierzyński
  • Aneta Mazur
    Urlop macierzyński
  • Ewa Zdrojewska
    Urlop macierzyński
  • Sylwia Malinowska - Piątek
    Urlop macierzyński
  • Magdalena Rysak
    Sekretarka
  • Agnieszka Komorska
    Kierownik gospodarczy