Kadra

  • Krzysztof Kolczyński

    Prezes Fundacji Edukacyjnej “Varsovia”
  • Małgorzata Urbańska
    Dyrektor Szkoły
  • Maja Krywko - Marek
    Koordynator
    ds. organizacyjnych szkoły
    Wychowawca klas 2C i 5D,
    język niemiecki
  • Paulina Piątek
    Wychowawca klasy 0A
  • Ewa Zdrojewska
    Wychowawca klasy 1A,
    język angielski
  • Jagoda Kazimierczak
    Wychowawca klasy 1B,
    reedukacja
  • Aneta Mazur
    Wychowawca klasy 1C,
    muzyka
  • Katarzyna Głodzińska
    Wychowawca klasy 1D
  • Katarzyna Marek
    Wychowawca klasy 2A
  • Agata Ryś
    Wychowawca kasy 2B, muzyka
  • Teresa Malepsza
    Wychowawca klasy 3A, reedukacja, metodyk
  • Katarzyna Skibińska
    Wychowawca klasy 3B
  • Magdalena Bielicka
    Wychowawca klasy 4A,
    wychowanie fizyczne
  • Agnieszka Tomala
    Wychowawca klasy 4B,
    muzyka, język hiszpański
  • Mariola Słońska - Strach
    Wychowawca klasa 4C,
    język angielski
  • Monika Szymańska
    Wychowawca klasy 5A,
    zajęcia komputerowe, informatyka, fizyka
  • Anna Pasek
    Wychowawca klasy 5B,
    język angielski
  • Justyna Krzyżanowska
    Wychowawca klasy 5C,
    język polski
  • Daniel Szkałuba
    Wychowawca klasy 6A,
    wychowanie fizyczne, pływanie
  • Adrian Smalec
    Wychowawca klasy 6B,
    język polski
  • Anna Kurman
    Wychowawca klasy 6C,
    język angielski
  • Karolina Szumiec
    Wychowawca klasy 6D,
    język angielski
  • Karolina Urbańska - Cieślak
    Wychowawca klasy 7A,
    psycholog
  • Natalia Orzeszek
    Język angielski
  • Piotr Orzeszek
    Język angielski
  • Nastazja Witkowska
    Konwersacje
  • Monika Kostka
    Konwersacje, science
  • Małgorzata Badache
    Język hiszpański
  • Natalia Paciorek
    Język hiszpański
  • Ewa Piłka
    Język francuski
  • Milena Nowakowska
    Język niemiecki
  • Angie Potrzebowska
    Język angielski
  • Adam Pielaszek
    Historia
  • Joanna Śmigielska
    Język polski
  • Klaudia Jaworska
    Matematyka
  • Anna Kocut
    Matematyka
  • Agnieszka Gil
    Chemia
  • Barbara Sochowska
    Matematyka
  • Maja Tylicka
    Biologia, przyroda
  • Andrzej Szczepanowski
    Geografia
  • Piotr Marczak
    Technika, pływanie
  • Michał Benisz
    Wychowanie fizyczne, pływanie
  • Koleta Ponikowska - Skoczylas
    ArtTerapia, plastyka
  • Ewa Kuźniak
    Plastyka
  • Małgorzata Urbanowicz
    Korektywa
  • Klaudia Pyszyńska
    Zajęcia teatralne
  • Celina Balon
    Zajęcia taneczne
  • Piotr Pietroński
    Etyka
  • Ewa Kozicka
    Logopeda
  • Magdalena Rysak
    Sekretarka
  • Agnieszka Komorska
    Kierownik gospodarczy