Kadra

  • Krzysztof Kolczyński

    Prezes Fundacji Edukacyjnej “Varsovia”
  • Małgorzata Urbańska
    Dyrektor Szkoły
  • Maja Krywko - Marek
    Koordynator
    ds. organizacyjnych szkoły
    Wychowawca klas 3C i 6D,
    język niemiecki
  • Katarzyna Głogowska
    Wychowawca klasy 0A, muzyka
  • Ewa Bojanek
    Wychowawca klasy 1A
  • Karolina Kamińska
    Wychowawca klasy 1B
  • Anna Sokół
    Wychowawca klasy 1C, muzyka
  • Ewa Zdrojewska
    Wychowawca klasy 2A,
    konwersacje
  • Jagoda Kazimierczak
    Wychowawca klasy 2B,
    reedukacja
  • Aneta Mazur
    Wychowawca klasy 2C
  • Katarzyna Skibińska
    Wychowawca klasy 2D
  • Katarzyna Marek
    Wychowawca klasy 3A
  • Agata Ryś
    Wychowawca kasy 3B, plastyka
  • Robert Ratajczak
    Wychowawca klasy 4A,
    przyroda, biologia
  • Monika Krup
    Wychowawca klasy 4B,
    język polski
  • Magdalena Kwiecińska
    Wychowawca klasy 5A,
    wychowanie fizyczne
  • Natalia Paciorek
    Wychowawca klasy 5B, język hiszpański
  • Mariola Słońska - Strach
    Wychowawca klasa 5C,
    język angielski
  • Monika Szymańska
    Wychowawca klasy 6A,
    zajęcia komputerowe, informatyka, fizyka
  • Piotr Marczak
    Wychowawca klasy 6B,
    technika, pływanie
  • Michał Benisz
    Wychowawca klasy 6C,
    wychowanie fizyczne, pływanie
  • Daniel Szkałuba
    Wychowawca klasy 7A,
    wychowanie fizyczne, pływanie
  • Adrian Smalec
    Wychowawca klasy 7B,
    język polski
  • Marzena Krawczyk
    Wychowawca klasy 7C,
    język angielski
  • Karolina Szumiec
    Wychowawca klasy 7D,
    język angielski
  • Karolina Urbańska - Cieślak
    Wychowawca klasy 8A,
    psycholog
  • Natalia Orzeszek
    Język angielski
  • Piotr Orzeszek
    Język angielski
  • Aneta Stępniak
    Język angielski
  • Anna Kurman
    Język angielski
  • Monika Kostka
    Język angielski, konwersacje, science
  • Angie Potrzebowska
    Język angielski, konwersacje
  • Marzena Pepłowska
    Język angielski
  • Ewa Piłka
    Język francuski
  • Milena Nowakowska
    Język niemiecki
  • Anna Kulma
    Język hiszpański
  • Justyna Krzyżanowska
    Język polski
  • Aneta Kamińska
    Język polski
  • Klaudia Jaworska
    Matematyka
  • Anna Kocut
    Matematyka
  • Andrzej Wadas
    Matematyka
  • Barbara Sochowska
    Matematyka
  • Agnieszka Gil
    Chemia
  • Andrzej Szczepanowski
    Geografia
  • Adam Pielaszek
    Historia
  • Ewa Kuźniak
    Plastyka
  • Koleta Ponikowska - Skoczylas
    artterapia, plastyka
  • Celina Balon
    Zajęcia taneczne
  • Małgorzata Urbanowicz
    Korektywa
  • Klaudia Pyszyńska
    Zajęcia teatralne
  • Małgorzata Lorent
    Religia
  • Artur Turemka
    Etyka, religia
  • Teresa Malepsza
    Reedukacja
  • Ewa Kozicka
    Logopeda
  • Magdalena Rysak
    Sekretarka
  • Agnieszka Komorska
    Kierownik gospodarczy